הבלוג

מזרנים אורגניים

המומחים של Vertex פיתחו קו מוצרים ייחודי המשלבי נוחות ובריאות.

המזרנים מותאמים לצרכים פיזיולוגיים ייחודיים במטרה להעניק למשתמש שינה איכותית ובריאה ומנוחה לגוף ולנפש. כל המוצרים עשויים מחומרים טבעיים בלבד, ידידותיים לסביבה ואנטי-אלרגניים, חומרים כגון: סיבי קוקוס, צמר מרינו, פשתן טבעי, סיבי אלוורה, לטקס טבעי, ויסקו ג'ל וכו'

בחלק מהמוצרים אנו משתמשים בטכנולוגיה של העשרה ביוני כסף ) טכנולוגית (Nano-Silver, יוני כסף בעלי מטען חיובי המושכים אליהם יונים בעלי מטען שלילי של החיידקים ומדכאים את פעילותם, יונים אלה הנם בעלי השפעה חיובית על העור והנשימה ומסייעים לשיפור מחזור הדם ולחץ הדם.

בד ה-Nano-Silver אשר פותח במעבדות Vertex על ידי צוות המו"פ של החברה הינו אנטיסטאטי, אנטי-אלרגני ואנטי-בקטריאלי תורם להגברת ההיגיינה ומניעת התפתחות זיהומים, חיידקים וקרדית אבק הן בתוך המזרן והן בחלקו החיצוני. היתרון בטכנולוגיה הזאת היא בכך שלראשונה ישנם מזרנים המאפשרים גם לאנשים הסובלים ממחלות שונות בדרכי הנשימה ומאלרגיות להפיק מהשינה את ההנאה המרבית.

עקרון הפעולה של טכנולוגית Nano-Silver

הטכנולוגיה הינה פרי שילוב של הסגולות הידועות של כסף טהור עם ננוטכנולוגיה מתקדמת. כידוע, כסף ברמת טוהר של 99.9% עובר תהליך אלקטרוליזה, שבמהלכו נוצרים יוני כסף חיוביים (Ag+*). יוני הכסף יוצרים קשרים הן עם סיבי הבד ברמה המולקולארית והן עם חיידקים ווירוסים, מדכאים את תהליכי ההתפתחות שלהם על ידי השפעה שלילית על חילוף החומרים התאי והגדילה ובכך מבטיחים רמה מרבית של טיהור ואפקט אנטי-בקטריאלי של הבד והמוצר המוגמר כולו.