הבלוג

מה זה מזרון אורגני?

הכוונה במינוח "מזרון אורגני" היא בסיווג מזרני קפיצים על פי צורת הקפיצים, אופן חיבורם ומיקומם.

המזרנים של Vertex מיוצרים על בסיס יחידות המורכבות מקפיצים מבודדים. כל קפיץ בצורת חבית ממוקם בנרתיק מיוחד מבד שאינו ארוג. בזכות המבנה הזה, מזרנים המבוססים על יחידות קפיצים מבודדים הינם שקטים במיוחד. יחידות קפיצים מבודדים יוצרות אפקט של אנטומיות המזרן, ופיזור משקלו של הישן, ומעניקים תחושה של מנוחה מלאה לגוף כולו. מאפיין חשוב נוסף של מזרני קפיצים הינו מספר הפיתולים בקפיץ, ככל שמספר זה עולה, כך יהיה המזרן נוח ורך יותר.

קיים מבחר רחב של דגמים על בסיס יחידות קפיצים מבודדים:

Sensoft Integral – (יחידת קפיצים מבודדים: TFK – 250 קפיצים למ"ר)

לקפיצים צורת "חבית", המסייעת לכיווץ מלא. זהו קפיץ "שקט". כיווץ כפול מאפשר ליצור אפקט של קפיץ שני, והודות לכך נוצרת קשיחות תמיכה אנטומית ומתקדמת. רכות של הנגיעה הראשונית ותמיכה בחלקי הגוף הקלים. קשיחות מתגברת, המאפשרת לעמוד השדרה להימתח ולהישאר במצב הנכון לאורך כל שעות השינה.

החלק המרכזי, בעל קשיחות מוגברת, משמש לתמיכה מושלמת בחלקי הגוף הכבדים (כתפיים, ירכיים).

חשוב לציין, שמערכת Sensoft Integral סופגת את כל התנועות הקטנות ביותר ומגבירה את התמיכה, הגוף אמנם מונח על מערכת תמיכה קשיחה, אך התחושה היא של רכות מפנקת.

 

טכנולוגיית Duetto:

מזרן קפיצים מותאם אישית, עשוי פלדת סגסוגת חדשנית באיכות גבוהה המעניקה תחושת רכות בעת הנגיעה הראשונה במזרן והפעלת הקפיץ העליון, בעת השכיבה מופעל קפיץ תחתון והגוף מקבל תמיכה כללית לפי המבנה והמשקל. הייחודיות של מזרן Duetto, היא בכך שהמערכת מתאימה גם לשני אנשים בעלי מבנה גוף ומשקל שונה, והיא מעניקה את הרכות הנדרשת, יחד עם עמידות רבת שנים ושמירה על יציבות וצמיכה לאורך זמן.

Full soft

מזרן קפיצים בעל מערכת כיווץ רב שלבית המעניקה לכל חלק של עמוד השדרה את התמיכה האופטימאלית ומפחיתה את העומס על עמוד השדרה. החלק העליון והתחתון של הקפיץ סופגים את הלחץ ומפזרים אותו באופן שווה. החלק המרכזי של הקפיץ, הודות לקשיחותו המוגברת, פועל כמשען ותומך בחלקים הכבדים של הגוף. הצורה המיוחדת של הקפיץ המתרחב כלפי מטה מקנה למבנה כולו יציבות מצוינת.