כריט שינה VERTEX

5 סיבות לרכישת כרית אורטופדית

כרית אורתופדית אינה רק אביזר לחדר שינה, אלא כלי ריפוי יעיל המסייע בשיפור איכות השינה, הבריאות ואיכות החיים. זה נשמע מאוד שאפתני, זה אולי נשמע קצת מוגזם להגיד את זה, אבל האמת היא – אנחנו לא מגזימים בכלל.

איכות החיים שלנו, תלוי באופן ישיר לאיכות השינה שלנו –  כשאנחנו לא ישנים מספיק, הגוף מתפקד הרבה יותר גרוע מאיך שהוא יכול לעבוד אחרי שינה שלמה וטובה.

הצעד הראשון לשינה איכותית הוא רכישת כרית אורתופדית. לאחר שנרדם על זה, אתה תבין בבוקר כמה הכרחי זה.

5 סיבות לקנות כרית אורתופדית:

אתה תקבל שנת לילה טובה. גם אם אתה לא מסוגל לישון את 7-8 השעות המומלצות, תרגיש יותר נח ועליז מאשר אחרי שינה על כרית רגילה. הדבר נובע מכך שהשימוש בכרית אורתופדית מספק זרימת דם נורמלית בצוואר – בהתאם לכך, מחזור הדם במוח משתפר, מה שתורם לשינה חזקה ובריאה.

מהלך המחלות הכרוניות מתאפשר. בנוכחות אוסטאוכונדרוזיס ומחלות אחרות בעמוד השדרה, חשוב במיוחד לנקוט בתנוחה הנכונה בחלום – דבר זה מסייע להפחתת אי  נוחות ותחושות כואבות. ברגע שתתחיל לישון על כרית אורתופדית, בקרוב מאוד תשים לב שההתקפים נעשים נדירים יותר.

היציבה שלך תתקרב לשלמות. ללא תלות בגיל, כרית אורתופדית עוזרת באופן משמעותי לשפר את היציבה, דבר המשפיע באורח פלא על הבריאות ועל המראה החיצוני. עם היציבה הנכונה, אתה תנשום כמו שצריך, כל האיברים הפנימיים יעבדו כפי שהם אמורים – ואם אתה טיפש, הם כולם מודאגים, וזה מפריע לתפקוד הרגיל שלהם. בנוסף, היציבה הנכונה גורמת לך להיות רזה יותר מבחינה ויזואלית. אדם עם גב ישר יכול להיראות קל יותר ב-10-15 ק "ג אם הוא פשוט יפסיק לעוף! וכל זה ניתן להשיג על ידי החלפת הכרית הרגילה שלך עם אחד אורתופדי.

שימור של פני עור נעורים, צוואר וצוואר. מודלים מזכירים אינם לוחצים על רקמות רכות ושומרים על נוער העור – הדבר יאפשר לך להאריך את נעוריך במשך שנים ואף עשרות שנים. מעטים חושבים עד כמה מיקום הגוף והפנים שלנו בחלום משפיע על המראה החיצוני, ולשווא. ככל שתבין מהר יותר שמצבו של עורך תלוי בו – כך תיראה מושלם יותר. אם עדיין אין לך כרית אורתופדית, עכשיו זה הזמן לרכוש אותה.

פתרון בעיית הנחירות. ברוב המקרים, הסיבה לנחירות היא התנוחה הלא נכונה של הגוף והראש בזמן השינה. שימוש בכרית אורתופדית פותר בקלות את הבעיה – אדם מוצא בקלות את התנוחה האופטימלית ומפסיק לנחור. כמובן, הרבה תלוי במצב הבריאותי, בנוכחות של כמה מחלות – צריך לטפל בהן, אבל גם לישון על הכרית הימנית ממלא תפקיד עצום ועוזר להתמודד עם הנחירות.

האם לכריות האורתופדיות יש חסרונות?

אין חסרונות כלל למוצרים כאלה, הם מוצגים ומועילים לכל אחד לחלוטין – אתה רק צריך לבחור נכון כרית שמתאימה לך.

אבל יש נקודה חשובה אחת שצריך לזכור – אולי יקח קצת זמן להרגיש את כל היתרונות של כרית אורתופדית. זה בדרך כלל 1-3 לילות ואתה מסתגל באופן מלא לתנאי השינה החדשים. זה חל על אלה שרגילים לישון על כריות מאוד רכות עם תפוח וסתימות דומות אחרות.

שינה על כרית אורתופדית (שלא כמו נפח רך) תומכת בעמוד השדרה הצווארי במצב אופטימלי. הדבר עוזר למנוע התפתחות של מספר מחלות, וכן להקל על מסלולן אם הן כבר קיימות. וכאשר אתה מתרגל לתמיכה אורתופדית, אתה בהחלט לא רוצה לישון על הרגיל אחד, שכן יהיה חוסר חריף של תמיכה בעמוד השדרה צוואר הרחם.

הנקודה החשובה השנייה היא שסוכני היי-טק זקוקים לטיפול עדין. למשל, לא ניתן לקפל כריות קצף מזכרות בחצי – אחרת יופיעו עליהן אולמות. כמו כן, הם לא יכולים להשתין, כי ייבוש החומר תוך שמירת צורתו יהיה קשה מאוד; מאותה סיבה, לא מומלץ להשתמש במוצרים כאלה בחדרים עם לחות גבוהה.

אבל הניואנסים האלה חופפים לגמרי על ידי המקצוענים שכרית אורתופדית נותנת לך שינה בריאה, עידוד, תנוחה יפה.

מהי כרית אורתופדית?

מוצר זה עשוי מחומרים מיוחדים ובעל צורה ארגונומית. לכרית כזו אין כל קשר לכרית בסנון הקלאסי; אולי הם דומים רק בצורתם, וגם אז לא תמיד – כריות אורתופדיות יכולות להיות מיוצרות בצורת שונות במטרה לטפח איזורים שונים בגוף

העיצוב הזה מבטיח שתהיה לך תנוחת ראש וצוואר נכונה במהלך השינה.

עיקרון הפעולה של כל הכריות האורתופדיות הוא בערך אותו הדבר – הן נוצרות מחומרים שאינם מאפשרים לראש ”להיכשל”, כפי שקורה עם מודלים נפוחים. המילוי חייב להיות גמישות מסוימת כדי לספק תמיכה אחידה באיכות גבוהה. כשאתה שוכב על הכרית, היא לובשת את צורת הראש והגוף, וכשאתה קם, צורתה משוחזרת. כל תנוחה שאתה לוקח על שינה – הכרית תתאים את עצמה לזה, ובשביל זה אתה לא צריך לנצח אותו ולנער אותו, כמו מודלים קלאסיים לפעמים דורש.

למה לשים לב כשבוחרים כרית אורתופדית?

ישנם שלושה פרמטרים יש לקחת בחשבון – צורה, מילוי גודל.

צורת כרית

קלאסית הן כריות מלבניות שיכולות להיראות כמו כריות רגילות, אבל הן עשויות מחומרים מיוחדים. תודות לצורה הרגילה שלך, בהחלט לא יהיו לך בעיות עם בחירת ציפיות – מנקודת מבט אסתטית זו נקודה חשובה. כריות כאלה יכולות להיות מופנות כרצונך, לקחת כל תנוחות בחלום – וזה עדיין יהיה נוח.

מילוי הכרית

קצף הזכרון גרנולרי, שממנו נוצרת כרית השינה הכחולה, מסתגל לצורת גופך – כתוצאה מכך, לא תתאמץ לתקן את התנוחה הרצויה, ועמוד השדרה יקבל תמיכה טבעית ונוחה.

הכרית היא היפואלרגנית, היא מתאימה אפילו לאנשים בעלי עור מוגבר ורגישות נשימתית. יש לו מיקרופלורה אנטי-בקטריאלית מיוחדת המונעת את הופעתם והתרבותם של מיקרואורגניזמים מסוכנים – מה שהופך את המוצר להיגייני ככל האפשר.

שני גלגולים בגבהים שונים – כריות מסוג זה פופולריות מאוד, וקל להבין דרישה זו. תודות לעיצוב המיוחד שלו, מוצר זה מקל ביעילות על המתח מהשרירים ומספק לצוואר ולראש את המיקום הנוח ביותר ללא מאמץ. הגלגלת עדינה, אך בה בעת תומכת באופן מהימן בעיקול הדרוש – והגוף תופס תנוחה נכונה מובטחת. גלגלים יכולים להיות גם באותו הגבהים וגם בגבהים שונים – זה נוח אם אתה בוחר את המיקום האופטימלי לפני השינה במשך זמן רב, הפיכת הכרית. במקרים כאלה, גלגלים בגבהים שונים עוזרים למצוא את המיקום האידיאלי לשינה, אתה רק צריך להפוך את הכרית בזווית הנכונה.

כרית זיכרון השינה הכחולה היא דוגמה מצוינת למה שכרית עם רולים צריכה להיות. הצורה האורתופדית של משטח הקצף IQ Foam _ Memory מצוידת במיוחד בגלגלים בגבהים שונים – זה מאפשר לראש להיות נוח ככל האפשר, בזמן שאתה נפטר מהעומס על הכתפיים.

לכרית יש צורה כזו, שעיקומה עוקב בדיוק אחרי צורת הגוף – הודות לכך, אתה נרגע כמעט מיד ונרדם בקלות, כאשר הלחץ ההפוך מעמוד השדרה הצווארי נעלם.

קל מאוד להשגיח על הכרית. הוא עצמו לא יכול להיות שטוף והשתנה, אבל כדי לשמור על היגיינה, כיסוי עמיד ללבוש מעשי של בד נוח, היפואלרגני מסופק כאן. לפי הצורך, אתה רק צריך להסיר אותו ולשטוף אותו במכונה של 30 מעלות והכרית שלך תמיד תיראה מושלמת.

בונוס נחמד: אריזה מעניינת. כרית אורתופדית היא מתנה נהדרת לאדם שאתה רוצה לטפל בו. ולא צריך להמציא חבילה מקורית, כבר חשבנו עליה: המוצר אטום בצינור נוח ומסוגנן – מתנה כזו נחמדה מאוד לתת ולקבל.

עם חריץ בכתף – האופציה האופטימלית עבור אלה שרגילים לישון בצד. בדרך כלל, עם המיקום הזה של הגוף, הראש גבוה מספיק מעל הרמה של מקום השינה – וזה יוצר עומס נוסף על עמוד השדרה. בעלים של כריות נוצות רגילות כדי למצוא תנוחה נוחה צריך לבוא עם טריקים שונים – למשל, לסלסל או לכופף את הכרית. זה תמיד לא נוח, בחלום המבנה מתמוטט, ומסתבר שהוא רחוק מלהיות חזק ובריא כפי שהיית רוצה. שימוש בכרית אורתופדית עם הפסקה בכתף פותר בעיה זו – למוצר כבר יש את הצורה הדרושה כדי לקבל תנוחה נוחה.

אלה שאוהבים לישון על הבטן יעריכו כריות כאלה. אם למוצר יש צורה מלבנית רגילה, אז, כשאתה שוכב על הבטן, אתה מתחמק לכרית עם האף – כמובן, זה לא נוח, זה נעשה קשה לנשימה. וכרית אורתופדית בצורת כוכבית מאפשרת לכם למצוא במהירות את המיקום המתאים של הגוף והראש והחומר התרמואקטיבי שממנו נוצר המוצר עוטף בעדינות רבה את הפנים ואינו פוגע בעור ומונע את הופעתם של פערים, קמטים ותנודות.

בצורה של סהר – מודלים כאלה מאוד נוחים על הכביש או אפילו בעבודה, כאשר אתה צריך לקחת תנוחה נוחה בישיבה או אחר לא סטנדרטי.

בחר גודל

כדי לבחור את הגודל הנכון, אתה צריך למדוד את הכתף שלך. באופן אידיאלי, הכרית צריכה להיות באותו הגובה, השגיאה המותרת – לא יותר מ-2 ס "מ.

אם אתה מעדיף לישון בצד שלך, אתה יכול לבחור כרית קצת יותר גבוה, אם על הבטן – קצת יותר נמוך.

אורכו ורוחבו של תפקיד המפתח אינם ממלאים, תכונות אורתופדיות אינן תלויות בגדלים אלה – כך שאתה יכול להתמקד רק בטעמך כאן.

עצות מועילות לטיפול בכריות אורתופדיות

  • אל תכבס את הכריות ידנית, ובמיוחד במכונת הכביסה – למוצרים אורתופדיים זה אסון.
  • כדי לשמור על הכרית נקייה ורעננה, שטוף אותה בקביעות בטמפרטורה של 30 מעלות.
  • שנה את הכרית בזמן, חיי השירות שלה מופיעים על התווית.
  • השתמש בכריות אורתופדיות רק למטרה המיועדת לשינה. הם לא נועדו לשבת עליהם או לשכב מתחת לגבם – שימושים כאלה יקצרו את חייהם מאוד, המוצר יאבד צורה הרבה יותר מהר.

הכל מאוד פשוט – אם אתה מבין את ההמלצות הבסיסיות האלה לטיפול, הכרית האורתופדית שלך תספק לך שינה חזקה ובריאות במשך זמן רב.