כרית אורטופדית

5 סיבות לרכוש כרית אורטופדית

כרית אורטופדית היא לא רק אביזר לחדר שינה, אלא כלי רפואי יעיל המסייע לשיפור איכות השינה, הבריאות והחיוניות. זה נשמע מאוד שאפתני, זה אולי נראה לא סביר עבור חלק, אבל אין כאן הגזמה.

כל חיינו תלויים באיכות השינה – הרקע הרגשי, יעילות העבודה, כמות האנרגיה. כאשר איננו ישנים מספיק, הגוף מתפקד לעתים גרוע יותר, בהשוואה לאופן בו הוא יכול לפעול לאחר שינה מלאה וטובה.

השלב הראשון לשינה איכותית הוא רכישת כרית אורטופדית. אם נרדמים עליו, תבינו בבוקר עד כמה אין לו תחליף.

5 סיבות לרכוש כרית אורטופדית:

תקבל שנת לילה טובה. גם אם אינך יכול לקבל את 7-8 שעות השינה המומלצות, אתה תרגיש מנוח ורענן יותר מאשר לאחר שינה על כרית רגילה. זאת בשל העובדה שהשימוש בכרית אורטופדית מבטיח זרימת דם תקינה בצוואר – בהתאם לכך זרימת הדם במוח משתפרת, מה שתורם לשינה טובה ובריאה.

מקל על מהלך המחלות הכרוניות. בנוכחות אוסטאוכונדרוזיס ומחלות אחרות בעמוד השדרה, חשוב במיוחד לנקוט את היציבה הנכונה בחלום – זה עוזר להפחית אי נוחות וכאבים. ברגע שתתחיל לישון על כרית אורטופדית, מהר מאוד תבחין שההתקפים הופכים לנדירים יותר.

היציבה שלך תהיה קרובה יותר למושלמת. ללא קשר לגיל, הכרית האורתופדית מסייעת בשיפור היציבה באופן משמעותי, דבר המשפיע באופן קסום על הבריאות והמראה. עם יציבה נכונה, אתה תנשום נכון, כל האיברים הפנימיים יפעלו כפי שהם צריכים – ואם אתה משתמט, כולם נצמדים, וזה מפריע לתפקודם התקין. בנוסף, יציבה נכונה גורמת לך להיות רזה יותר מבחינה ויזואלית – אדם בעל גב ישר יכול להיראות קל יותר ב -10-15 ק"ג אם הוא רק מפסיק להתנפל! ואתה יכול להשיג את כל זה על ידי החלפת הכרית הרגילה בכרית אורטופדית.

שמירה על צעירות עור הפנים, הצוואר והדקולטה. דגמים מהזיכרון אינם מפעילים לחץ על רקמות רכות ומשמרים את צעירות העור – הדבר יאפשר לך להאריך את נעוריות לאורך שנים ואף עשרות שנים. מעטים האנשים שחושבים עד כמה עוצמת המיקום שלנו של הגוף והפנים בחלום משפיעה על המראה, וזה לשווא לחלוטין. ככל שתבין שמצב העור שלך תלוי מאוד בכך, כך תראה מושלם יותר. אם עדיין אין לך כרית אורטופדית, זה הזמן להשיג אותה.

הפתרון לבעיית הנחירות. ברוב המקרים נחירות נגרמות כתוצאה מיציבה לא נכונה של הגוף והראש בזמן השינה. השימוש בכרית אורטופדית פותר בעיה זו בקלות – אדם מוצא בקלות את היציבה האופטימלית ומפסיק לנחור. כמובן שהרבה תלוי גם במצב הבריאותי, בנוכחות מחלות מסוימות – יש לטפל בהן, אך גם שינה על הכרית הנכונה משחקת תפקיד עצום ועוזרת להתמודד עם נחירות.

האם יש חסרונות והתוויות נגד לכריות אורטופדיות?

אין התוויות נגד למוצרים כאלה, הם מוצגים ומועילים בהחלט לכולם – אתה רק צריך לבחור את הכרית המתאימה לך.

אך יש לזכור נקודה אחת חשובה – על מנת לחוות את כל היתרונות של כרית אורטופדית, זה עלול לקחת זמן. בדרך כלל זה 1-3 לילות – ואתה מסתגל באופן מלא לתנאי השינה החדשים. זה חל על מי שרגיל לישון על כריות רכות מאוד עם פוך וחומרי מילוי דומים אחרים.

שינה על כרית אורטופדית (בניגוד לכרית פוך רכה) שומרת על עמוד השדרה הצווארי במצב אופטימלי. זה עוזר למנוע התפתחות של מספר מחלות, כמו גם להקל על מהלכן, אם הן קיימות כבר. וכאשר תתרגלו לתמיכה אורטופדית, בהחלט לא תרצו לישון על הרגיל, כי חוסר התמיכה בעמוד השדרה הצווארי יורגש באופן חריף.

הנקודה החשובה השנייה היא שחומרי מילוי בהייטק זקוקים לטיפול עדין. לדוגמה, לא ניתן לקפל כריות קצף זיכרון לשניים, אחרת הן יקמטו. כמו כן, לא ניתן להרטיב אותם, מכיוון שיהיה קשה מאוד לייבש את החומר תוך שמירה על צורתו; מאותה סיבה, מוצרים כאלה אינם מומלצים לשימוש בחדרים עם לחות גבוהה.

אבל הניואנסים הללו חופפים לחלוטין על ידי היתרונות שכרית אורטופדית מעניקה לך – שינה בריאה, מרץ, יציבה יפה.

מהי כרית אורטופדית?

מוצר זה עשוי מחומרים מיוחדים ובעל צורה ארגונומית. לכרית הזו יש מעט במשותף עם הפוך הקלאסי; אולי הם דומים רק בצורתם, וגם אז לא תמיד – ניתן להכין כריות אורטופדיות בצורת גלילים, ירח סהר, כוכב.

עיצוב זה מספק לך את מיקום הראש והצוואר הנכון במהלך השינה.

עקרון הפעולה של כל הכריות האורתופדיות זהה בערך – הן עשויות מחומרים שאינם מאפשרים לראש "ליפול", כפי שקורה בדגמי פוך. המילוי חייב להיות בעל גמישות מסוימת בכדי לספק תמיכה טובה ואחידה. כאשר אתה נשכב על הכרית, הוא לובש את צורת הראש והגוף, וכאשר אתה קם, צורתו משתקמת. לא משנה איזו עמדה תנקט לגבי השינה, הכרית תסתגל אליה, ולשם כך אינך צריך להקציף ולנער אותה, כפי שדורשים לפעמים דגמים קלאסיים.

מה צריך לבדוק כשבוחרים כרית אורטופדית?

שלושה פרמטרים הם המפתח כאן – צורה, גודל, מילוי.

צורת כרית

קלאסי – אלו כריות מלבניות שאולי נראות כמו כריות רגילות, אבל בפנים

אם אתה אוהב אפשרות זו, עליך לנסות את הכרית האנטומית של

הוא בנוי מקצף Memory Granular החדשני ובעל כיסוי נשלף מעשי שמקל מאוד על הטיפול בו. הכריכה עשויה סריגים בלגיים, שנוצרה בטכנולוגיה ייחודית – היא בד חזק, היגייני, עמיד ונעים למגע.

קצף ה- Memory Granular, ממנו עשויה כרית Blue Sleep, מסתגל לצורת גופך – כך שלא תתאמץ לתקן את המיקום הרצוי, והעמוד השדרה יקבל תמיכה טבעית ונוחה.

הכרית היפואלרגנית, מתאימה אפילו לאנשים עם רגישות יתר של העור ומערכת הנשימה. יש לו מיקרופלורה אנטיבקטריאלית מיוחדת שמונעת הופעה והתרבות של מיקרואורגניזמים מסוכנים – זה הופך את המוצר להיגייני ככל האפשר.

שני גלילים בגבהים שונים – כריות בצורה כזו פופולריות מאוד, ואת הביקוש הזה קל להסביר. הודות לעיצוב המיוחד שלו, מוצר זה משחרר ביעילות את מתח השרירים, ומספק לצוואר ולראש את המיקום הנוח ביותר ללא מאמץ. הגליל שומר בעדינות, אך יחד עם זאת באופן אמין על עיקול רצוי – והגוף מניח את היציבה הנכונה המובטחת. הגלילים יכולים להיות בגובה זהה או שונה – זה נוח אם בוחרים את המיקום האופטימלי לזמן רב לפני השינה, והופכים את הכרית. במקרים כאלה, גבהים שונים של חיזוקים עוזרים לך למצוא את תנוחת השינה האידיאלית, אתה רק צריך לסובב את הכרית לזווית הרצויה.

הכרית Blue Sleep Memory היא דוגמה מצוינת לאופן שבו צריכה להיות כרית עם חיזוקים. הצורה האורתופדית של כרית בצפיפות גבוהה מצוידת במיוחד בגלילים בגבהים שונים – זה מאפשר לראש להיות נוח ככל האפשר, תוך ביטול העומס על הכתפיים.

הכרית מעוצבת כך שהעקמומיות שלה עוקבת אחר קווי המתאר של הגוף – בזכות זה אתה כמעט נרגע ומרדם בקלות, כי לחץ הגב מעמוד השדרה הצווארי נעלם.

הטיפול בכרית קל מאוד. לא ניתן לשטוף אותו או להרטיב אותו בעצמו, אך על מנת לשמור על היגיינה מסופק כאן כיסוי פרקטי עמיד בפני שחיקה מבד נוח והיפואלרגני. לפי הצורך, אתה רק צריך להסיר ולכבס במכונה ב 30 מעלות – והכרית שלך תמיד תיראה מושלמת.

בונוס נחמד: אריזה מעניינת. כרית אורטופדית היא מתנה נהדרת לאדם שאתה רוצה לטפל בו. ואתה לא צריך להמציא אריזה מקורית, כבר חשבנו על זה: המוצר אטום בצינור נוח ומסוגנן – מתנה כזו מאוד נעימה לתת ולקבל.

עם שקע כתפיים – אידיאלי למי שרגיל לישון על הצדדים. בדרך כלל, עם מיקום זה של הגוף, הראש גבוה למדי מעל רמת מקום השינה – וזה יוצר עומס נוסף על עמוד השדרה. בעלי כריות נוצות רגילות צריכים להמציא טריקים שונים כדי למצוא תנוחה נוחה, למשל, קיפול או כיפוף של הכרית. זה תמיד לא נוח, בחלום המבנה קורס, ומתברר שהוא רחוק מלהיות חזק ובריא כפי שהיינו רוצים. השימוש בכרית אורטופדית עם חריץ כתף פותר בעיה זו – המוצר כבר בעל הצורה הרצויה ליציבה נוחה.

כוכב – הכריות הללו יעריכו את אלה שאוהבים לישון על הבטן. אם למוצר יש את הצורה המלבנית הרגילה, אז בשכיבה על הבטן אתה טומן את האף בכרית – כמובן שזה לא נוח, זה הופך להיות קשה לנשום. והכרית האורתופדית בצורת כוכב מאפשרת לך למצוא במהירות מיקום מתאים של הגוף והראש מבלי לחסום את גישה לחמצן. והחומר התרמו -אקטיבי שממנו נוצר המוצר, עוטף את הפנים בעדינות רבה ואינו פוגע בעור, ומונע הופעת קמטים, קמטים ובצקות.

בצורת סהר – דגמים אלה נוחים מאוד על הכביש או אפילו בעבודה, כאשר אתה צריך לנקוט עמדה נוחה בישיבה או בתנוחה לא סטנדרטית אחרת.

בחירת מידה

על מנת לבחור את הגודל הנכון, עליך למדוד את הכתף שלך. באופן אידיאלי, הכרית צריכה להיות באותו גובה, השגיאה המותרת היא לא יותר מ -2 סנטימטרים.

אם אתה מעדיף לישון על הצד שלך, אתה יכול לבחור כרית מעט גבוהה יותר, אם על הבטן – קצת יותר נמוכה.

אורך ורוחב אינם ממלאים תפקיד מרכזי, תכונות אורטופדיות אינן תלויות במידות אלה – כך שכאן תוכלו להתמצא רק בטעמכם.

חומרים עזר

Memori הוא החומר המודרני ביותר, וממנו יוצרים לרוב כריות אורטופדיות. הוא מגיב ללחץ וחום, משנה את מבנהו ומסתגל לצורת גוף השינה.

Tempur הוא קצף חלופי בעל אפקט זיכרון ויכולת חלוקת משקל שווה על פני כל המוצר.

קצף סויה – עשוי מפולי סויה טבעיים, כרית זו יכולה לשלב מספר סוגי קצף.

לטקס הוא חומר עמיד המתקבל ממיץ טבעי של hevea.

טיפים שימושיים לטיפול בכריות אורטופדיות

אין לכבס את הכריות ביד, ואף יותר מכך במכונת הכביסה – הדבר הורס למוצרים אורטופדיים.

כדי לשמור על כרית נקייה ורעננה, שטפו את הכיסוי באופן קבוע ב 30 מעלות.

שנה את הכרית בזמן – חייו מצוינים על התווית.

השתמש בכריות אורטופדיות רק למטרות המיועדות להן – לשינה. הם לא נועדו לשבת או להניח אותם מתחת לגב – שימושים כאלה יקטינו מאוד את חיי השירות, המוצר יאבד את צורתו הרבה יותר מהר