חנות מזרנים חיפה

רכישת מזרן מותאם אישית: איך לעשות זאת בצורה נכונה?

חנות מזרנים חיפה
חנות מזרנים ומיטות בחיפה

אחרי לא מעט תהיות הגעתם למסקנה שהגיע הזמן להחליף את המזרן הישן במזרן חדש, אורתופדי ומותאם אישית עבור הצרכים שלכם. מזרן טוב המותאם להרגלים ולצרכים שלכם מעניק לכם שינה טובה ובריאה ומשפיע באופן ישיר על איכות החיים שלכם. יחד עם זאת, לא מדובר במלאכה קלה וישנם לא מעט דברים אליהם תצטרכו להתייחס. אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של וורטקס ישראל פה על מנת לעשות לכם סדר.

החשיבות ברכישת מזרן מותאם אישית עבורנו

מחקרים רבים שנעשו במרוצת השנים סבורים שאנחנו ישנים יותר משליש מחיינו. השינה אותה אנו ישנים משפיעה רבות על איך היום שלנו יראה ואף על הבריאות הכללית שלנו. רכישת מזרן שלא מותאם לצרכים שלנו מונע מאיתנו שינה טובה ובכך במהלך היום אנו נהיה לחוצים יותר, פחות פרודוקטיביים, עייפים ולטווח הרחוק אין מן הנמנע שנסבול גם מבעיות גב, כתפיים וצוואר. לכן ישנה חשיבות ברכישת מזרן מותאם אישית עבורנו ועבור הצרכים שלנו.

כל כמה זמן יש להחליף מזרן?

אנשים רבים תוהים כל כמה זמן הם צריכים להחליף מזרן. אנשי מקצוע רבים מן התחום סבורים כי מזרן טוב צריך להחליף כל 10-15 שנים. יחד עם זאת, מזרוני ורטקס הינם מזרנים אשר נבנו על בסיס הטכנולוגיות העדכניות ביותר ומכילות אך ורק חומרים מודרניים וחדישים בכך מצליחה ורטקס לבודד ולהתמודד עם ניקוז לחות, איוורור, לכלוך ואבק – דברים השומרים על המזרנים שלכם במצב מעולה.

כמו כן כל המזרנים של וורטקס בעלי אחריות לשלדה פנימית של 25 שנה ועמדו במבחני איכות מחמירים בתנאים הקיצוניים ביותר. כמו כן, בהנחה ומשהו "משתבש" לכם במהלך השימוש יש לכם אחריות המגבה אתכם לתקופה של חצי יובל.

החשיבות בעבודה עם חברה המתמחה במזרנים

כמו שכבר הבנתם ישנה חשיבות רבה ברכישת מזרן מותאם אישית עבורנו לכן אנו נצטרך לעבוד עם חברה המתמחה במזרנים. חברה המתמחה במזרנים תדע לאפיין יחד איתנו את הצרכים השונים שלנו מבחינה עיצובית, פונקציונאלית ובריאותית. אל תתפשרו על הבריאות שלכם ותעבדו אך ורק עם חברה בעלת ניסיון לצד מוניטין בתחום.

מחיר מזרן מומלץ: מה הם המחירים המומלצים כיום?

במרוצת השנים פגשנו לא מעט לקוחות אשר תהו מה הוא מחיר מזרן מומלץ ואף חלקם שאלו אותנו האם ישנו מחירון מזרנים. כאשר אנחנו מדברים על מזרנים אנו מדברים על עולם שלם בעל סקאלת מחירים רחבה. ניתן למצוא מזרונים באיכות גבוהה יותר ואילו באיכות נמוכה יותר. אנו מאמינים כי מזרנים הם שם נרדף לבריאות ויש להתייחס אליהם בכובד ראש, לכן אנו ממליצים לא להסתכל על "תגית המחיר" אלא על הערך המוסף אותו המזרן נותן לכם ולכמה זמן.

רכישה של מזרן שלא מותאם לצרכים שלנו ו/או נרכש מחברה ללא ניסיון ומוניטין בעולם המזרנים עלול להתגלות כבזבוז של זמן רב, כסף ומשאבים ולעיתים גם לפגוע ברמת השינה והבריאות הכללית שלנו.

אמרתם מזרונים אמרתם Vertex

מותג מזרנים וורטקס הפך בשנים האחרונות לבחירתם הטבעית של אלפי משקי בית בישראל ובעולם. המותג משתמש בטכנולוגיות המתקדמות ביותר מבית DUX(אחד מן המותגים המובילים בעולם המזרנים באירופה, צפון אמריקה, אסיה והמזרח התיכון).

כל המזרונים הינם בהתאמה אישית לצרכים שלכם, עשויים מחומרים בטוחים והיפואלרגניים, עומדים בכל התקנים הבינלאומיים ומפותחים בטכנולוגיה ייחודית הנותנת לכם לשלב בין איכות, נוחות ופונקציונאליות.

70 שעות שינה מוצלחת עם Vertex.

זה הזמן שלכם לבחור נכון – זה הזמן לבחור Vertex.