מזרנים אורגניים – מה זה מזרן אורגני?

המומחים של Vertex פיתחו קו מוצרים ייחודי המשלבי נוחות ובריאות.

המזרנים מותאמים לצרכים פיזיולוגיים ייחודיים במטרה להעניק למשתמש שינה איכותית ובריאה ומנוחה לגוף ולנפש. כל המוצרים עשויים מחומרים טבעיים בלבד, ידידותיים לסביבה ואנטי-אלרגניים, חומרים כגון: סיבי קוקוס, צמר מרינו, פשתן טבעי, סיבי אלוורה, לטקס טבעי, ויסקו ג'ל וכו'

בחלק מהמוצרים אנו משתמשים בטכנולוגיה של העשרה ביוני כסף ) טכנולוגית (Nano-Silver, יוני כסף בעלי מטען חיובי המושכים אליהם יונים בעלי מטען שלילי של החיידקים ומדכאים את פעילותם, יונים אלה הנם בעלי השפעה חיובית על העור והנשימה ומסייעים לשיפור מחזור הדם ולחץ הדם.

בד ה-Nano-Silver אשר פותח במעבדות Vertex על ידי צוות המו"פ של החברה הינו אנטיסטאטי, אנטי-אלרגני ואנטי-בקטריאלי תורם להגברת ההיגיינה ומניעת התפתחות זיהומים, חיידקים וקרדית אבק הן בתוך המזרן והן בחלקו החיצוני. היתרון בטכנולוגיה הזאת היא בכך שלראשונה ישנם מזרנים המאפשרים גם לאנשים הסובלים ממחלות שונות בדרכי הנשימה ומאלרגיות להפיק מהשינה את ההנאה המרבית.

עקרון הפעולה של טכנולוגית Nano-Silve

הטכנולוגיה הינה פרי שילוב של הסגולות הידועות של כסף טהור עם ננוטכנולוגיה מתקדמת. כידוע, כסף ברמת טוהר של 99.9% עובר תהליך אלקטרוליזה, שבמהלכו נוצרים יוני כסף חיוביים (Ag+*). יוני הכסף יוצרים קשרים הן עם סיבי הבד ברמה המולקולארית והן עם חיידקים ווירוסים, מדכאים את תהליכי ההתפתחות שלהם על ידי השפעה שלילית על חילוף החומרים התאי והגדילה ובכך מבטיחים רמה מרבית של טיהור ואפקט אנטי-בקטריאלי של הבד והמוצר המוגמר כולו.

מה זה מזרון אורגני?

הכוונה במינוח "מזרון אורגני" היא בסיווג מזרני קפיצים על פי צורת הקפיצים, אופן חיבורם ומיקומם.
המזרנים של Vertex מיוצרים על בסיס יחידות המורכבות מקפיצים מבודדים. כל קפיץ בצורת חבית ממוקם בנרתיק מיוחד מבד שאינו ארוג. בזכות המבנה הזה, מזרנים המבוססים על יחידות קפיצים מבודדים הינם שקטים במיוחד. יחידות קפיצים מבודדים יוצרות אפקט של אנטומיות המזרן, ופיזור משקלו של הישן, ומעניקים תחושה של מנוחה מלאה לגוף כולו. מאפיין חשוב נוסף של מזרני קפיצים הינו מספר הפיתולים בקפיץ, ככל שמספר זה עולה, כך יהיה המזרן נוח ורך יותר.

קיים מבחר רחב של דגמים על בסיס יחידות קפיצים מבודדים:

Sensoft Integral – (יחידת קפיצים מבודדים: TFK – 250 קפיצים למ"ר)

לקפיצים צורת "חבית", המסייעת לכיווץ מלא. זהו קפיץ "שקט". כיווץ כפול מאפשר ליצור אפקט של קפיץ שני, והודות לכך נוצרת קשיחות תמיכה אנטומית ומתקדמת. רכות של הנגיעה הראשונית ותמיכה בחלקי הגוף הקלים. קשיחות מתגברת, המאפשרת לעמוד השדרה להימתח ולהישאר במצב הנכון לאורך כל שעות השינה.

החלק המרכזי, בעל קשיחות מוגברת, משמש לתמיכה מושלמת בחלקי הגוף הכבדים (כתפיים, ירכיים).

חשוב לציין, שמערכת Sensoft Integral סופגת את כל התנועות הקטנות ביותר ומגבירה את התמיכה, הגוף אמנם מונח על מערכת תמיכה קשיחה, אך התחושה היא של רכות מפנקת.

טכנולוגיית Duetto:

מזרן קפיצים מותאם אישית, עשוי פלדת סגסוגת חדשנית באיכות גבוהה המעניקה תחושת רכות בעת הנגיעה הראשונה במזרן והפעלת הקפיץ העליון, בעת השכיבה מופעל קפיץ תחתון והגוף מקבל תמיכה כללית לפי המבנה והמשקל. הייחודיות של מזרן Duetto, היא בכך שהמערכת מתאימה גם לשני אנשים בעלי מבנה גוף ומשקל שונה, והיא מעניקה את הרכות הנדרשת, יחד עם עמידות רבת שנים ושמירה על יציבות וצמיכה לאורך זמן.

Full soft

מזרן קפיצים בעל מערכת כיווץ רב שלבית המעניקה לכל חלק של עמוד השדרה את התמיכה האופטימאלית ומפחיתה את העומס על עמוד השדרה. החלק העליון והתחתון של הקפיץ סופגים את הלחץ ומפזרים אותו באופן שווה. החלק המרכזי של הקפיץ, הודות לקשיחותו המוגברת, פועל כמשען ותומך בחלקים הכבדים של הגוף. הצורה המיוחדת של הקפיץ המתרחב כלפי מטה מקנה למבנה כולו יציבות מצוינת.