מזרן ללא קפיצים

למי מתאים מזרן ללא קפיצים?

הסוגיה הקשורה לבחירת המזרן המושלם היא רלוונטית לכל תקופה בחיים. אין אדם אשר איננו זקוק לשינה טובה ומועילה ומטבע הדברים, אין אדם אשר לא מחפש דרכים להעצים את חווית השינה שלו. בדיוק עבור מטרה זו, הנכם מוזמנים להכיר את המזרנים ללא הקפיצים של חברת Vertex הבינלאומית – אשר משלבים חומרים אקולוגיים, טכנולוגיה מתקדמת ועיצוב מודרני, ומושלמים עבור שינה עמוקה במיוחד!

מהי חשיבותו של מזרן איכותי?

איכות חיים כידוע מורכבת ממספר רב של פרמטרים אשר מאמר זה קצר מלהכילם. אחד מן הפרמטרים החשובים ביותר הוא איכות השינה. בשנים עברו, שינה נתפסה כמעין דרך טכנית של הגוף לצבור כוחות חדשים ליום העבודה שמגיע אחריה, אולם כיום ידוע ומקובל כי שינה היא חוויה בפני עצה, ולכן ככל חוויה, יש לדאוג לתנאים המיטביים אשר יעצימו אותה ובפרט, יסייעו לנו להעניק מנוחה ראויה לגופנו.

בואו נעשה קצת סדר: סוגי מזרונים ושימושם

בלי להיכנס לעומק הסוגיה של התפתחות ייצור המזרונים והחומרים מהם הם עשויים, קיימים כיום באופן כללי שני סוגי מזרונים: מזרוני קפיצים לעומת מזרונים ללא קפיצים. בעבר, מזרוני הקפיצים נחשבו ל"רכים" יותר, בעוד שללא הקפיצים נחשבו ל"קשים". אולם, היות ושינה טובה היא חלק משמעותי בחיי היומיום של כל אחד מאתנו, ברבות השנים חברות ייצור המזרונים פיתחו חומרים איכותיים יותר וטכנולוגיות מתקדמות עבור המזרונים שלנו ולכן, הבחירה והסיווג של המזרונים נעשתה מעט מורכבת יותר ומתחשבת בעוד גורמים, מעבר לרמת הקושי. על כן, השאלות אשר צריכות להישאל על ידי אדם שבא לרכוש מזרן כיום הן: האם קיים צורך במזרן אורטופדי (ואם כן, באיזו רמה)? עד כמה השינה שלו רגישה? ועד כמה רצוי להשקיע בקניית המזרן?

מזרון ללא קפיצים: בעקבות ההתפתחויות החדשות

ככלל, הפיתוחים החדשניים של הדור הנוכחי יצרו שני סוגי חומרים למזרונים ללא קפיצים: לטקס, אשר נחשב לאיכותי במיוחד, ומבוסס על גומי. מזרוני הלטקס מומלצים במיוחד עקב תכונת החומר לתמוך בצורת הגוף שלנו ובכלל, ניתן "לשחק" עם הצפיפות של הלטקס ובהתאם לקבל מזרונים בקשיחות משתנה. חומר מומלץ נוסף הינו הויסקו, אשר מקורו בכלל בטכנולוגיית חלל. מדובר בחומר אלסטי, אשר שייך למשפחת חומרים המכונים "ממורי-פורם" בעלי אפקט הזיכרון של תנוחות הגוף של האדם. כך תוך זמן קצר, אנו מקבלים מזרן מותאם אישית. חשוב לציין כי קיימים סוגים נוספים של חומרים, כגון הוליפייבר, ספוג ועוד. בנוסף, איכות המזרן משתנה בהתאם לשכבות החומר השונות הקיימות בו, עובי המזרן וכיוצא בזה.

למי מתאים מזרן ללא קפיצים?

אחרי שהבהרנו כי קיים מגוון רחב של סוגי מזרונים ללא קפיצים, נציין הבדל משמעותי אשר נכון במרבית המקרים ומייחד את המזרונים ללא הקפיצים: מזרונים אלו נחשבים למומלצים במיוחד עבור אותם אנשים אשר שנתם קלה יותר, עקב היותו של מזרן ללא הקפיצים פחות רגיש לתנודות. בנוסף, סוג מזרן זה נחשב לעמיד יותר בפני שחיקה, אולם דבר זה תלוי כמובן באיכות המזרן הנרכש.

הכירו את חברת Vertex, מן המובילות בעולם בייצור מזרונים!

חברת Vertex הינה חברה ותיקה אשר פועלת בתחום זה עוד משנת 1948. לחברה סניפים רבים ברחבי העולם, לרבות באירופה, בצפון אמריקה, במזרח התיכון ובאסיה. המזרנים של החברה ידועים ככאלה המספקים נוחות שינה מיטבית, לצד עיצוב מרשים. על כן, לקוחותינו יוכלו ליהנות משלל מזרנים ללא קפיצים אשר משלבים עיצובים מודרניים וטרנדיים, לצד פיתוחים חדשים אשר עליהם נפרט בהמשך.

בואו להכיר את המזרונים שלנו, הטכנולוגיה החדשנית ושאר הפיתוחים מבית Vertex

מזרוני החברה עומדים בתווי התקן המחמירים ביותר בתחום וזכו ברבות השנים בפרסים בינלאומיים בנושא איכות המזרן. החומרים שמהם עשויים המזרנים שלנו הינם ידידותיים לסביבה, אשר פותחו במיוחד על ידי המומחים של Vertex. ככלל, המזרנים ושאר מוצרי השינה של החברה מיוצרים מחומרים טבעיים, כגון סיבי קוקוס, פשתן, צמר, אלוורה ועוד. בנוסף, חלק מן המזרונים שלנו עשויים מחומרים ייחודיים אשר מדכאים את פעילותם של חיידקים על המזרן ולכן תורמים הן לשמירה על המזרן לאורך זמן, והן על הבריאות של המשתמש, לרבות תחום הנשימה, בריאות העור, מחזור ולחץ הדם. השילוב בין החומרים האקולוגיים, לטכנולוגיה המתקדמת המונעת התפתחות חיידקים, יוצר סינרגיה מושלמת בין בריאות לנוחות ומאפשר לכם ליהנות משינה שלווה ונעימה.

מה עוד ניתן לספר אודות המזרונים ומוצרי השינה של חברת Vertex?

בנוסף לכל מה שצוין לעיל, המוצרים שלנו עשויים מחומרים שומרי טמפרטורה ומכילים מגן, כתוספת עבור שמירה מיטבית על איכות המוצרים לאורך זמן. בחברתנו עובדים מעצבים אשר מקפידים על חדשנות בתחום עיצוב המזרונים והמוצרים, כשם שקיימת הקפדה על איכות החומרים באופן כללי.

בשורה התחתונה: אילו מזרונים ללא קפיצים אנו מציעים לכם?

מזרנים בעלי 7-11 אזורי נוחות, מזרנים אורתופדיים, מזרנים המשלבים כמה שכבות חומרים לנוחות מרבית, מזרן המותאם לספורטאים אשר מכיל כמה אזורי נוחות ומומלץ במיוחד עבור הרפיית שרירים, מזרנים ארגונומיים בעלי קשיחות משתנה ועוד! המזרונים ללא הקפיצים שלנו ידועים ביכולתם לצמצם הפרעות שמקורן במזרן עצמו (כגון תזוזות בן\בת הזוג), להתאים את עצמם לתנוחות וצורות הגוף של המשתמשים ובכל לתרום לחוויית שינה רצופה ועמוקה.

לסיכום, המזרנים ללא הקפיצים הם אופציה מצוינת עבור הרגישים שבניינו ובכלל, עבור כל אדם שמחפש חווית שינה ללא הפרעות מיותרות. חברת Vertex הבינלאומית החליטה לקחת את סוג המזרנים הזה קדימה, ובעזרת פיתוחיה השונים, לרבות שימוש בחומרים איכותיים, פיתוח חומרים אשר מעכבים התפתחות חיידקים על המזרון ושימוש בחומרי גלם אקולוגיים ועוד, מסייעת ללקוחות רבים ברחבי העולם לשפר את חווית השינה שלהם באופן מובהק.

הנכם מוזמנים להגיע לאחת מן החנויות שלנו, לחוות מקרוב את המזרנים האיכותיים ולהתקרב עוד צעד עבור חווית שינה מושלמת!