מזרנים VERTEX

בחירת מזרון לחדר שינה מעוצב

יש לכם חדר שינה מעוצב היטב ואתם רוצים לקנות מזרון חדש שיתאים. איך בוחרים בין מזרוני קצף לסלילים? כיצד תוכל לבחור את הטוב ביותר במסגרת התקציב שלך?

במאמר זה, נדון בגדלים השונים של מזרני קצף וסליל, וננסה לעזור לכם בשאלה – כיצד לבחור את המזרן המתאים לחדר השינה שלך וכיצד לבחור שטיחים שיכנסו מתחת למיטה.

בחרו מזרון בגודל זהה למיטה שלכם

שימוש בסרט מדידה למיטה יכול לעזור לך לקבוע את המיטה בגודל המתאים לחדר שלך. לפני שאתם קונים מזרון, מדדו את טביעת הרגל של המיטה. כדאי למדוד את השטח סביב המיטה. קחו בחשבון את ראש המיטה, את החלל הנדרש להסתובב בו, ואת הגודל של כל ריהוט אחר בחדר השינה. במידה ואין לכם סרט מדידה, תוכלו להיעזר בפיסת נייר וסרט צייר כדי להעריך את גודל החדר.

חשוב לבחור מזרון שיתאים לחדר השינה שלכם. בעוד שבחירת המזרון המושלם היא העדפה אישית, חשוב למצוא מזרון איכותי שיחזיק מעמד לפחות עשור. טבלת מידות מזרן יכולה לעזור לך להחליט על גודל המיטה שלך. כדי למנוע מהמזרון שלכם להחליק ממקומו, תצטרכו להשאיר עוד כמה סנטימטרים מקום מסביב למזרן שלכם כאשר אתם בוחרים מזרון.

בחירת מזרון עם סלילים או קצף

חדר שינה מעוצב להפליא הוא חובה. אז אולי כדאי לשקול מזרן עם סלילים או קצף. שני סוגי המזרנים מספקים תמיכה איתנה אך יש להם מאפיינים משלהם. לבידוד הקפיצות והתנועה הטובים ביותר, בחר אחד עם סלילים שנכרכו בנפרד. למזרון היברידי יש סלילים וחומר עיקרי נוסף. לעתים קרובות, אנשים בוחרים במזרנים היברידיים מכיוון שהם רוצים איזון בין מאפיינים להורדת לחץ ותמיכה.

בעוד שספירת הסלילים חשובה לאיכות, חשוב גם לקחת בחשבון כמה קפיצים יש במזרן. מזרני סליל רבים מכילים עד 1,000 קפיצים. ככל שהמספר גבוה יותר, באופן כללי, כך ייטב. עם זאת, זכור כי ספירת הסלילים עשויה להשתנות בהתאם לגודל המזרן. כמו כן, הקפד לבדוק את הבטחת הנוחות של היצרן. תכונה זו היא לעתים קרובות מעורפלת אז הקפד לקרוא את האותיות הקטנות.

בחרו מזרון שמתאים לתקציב שלכם

לא משנה אם החדר שלך מינימליסטי או מלא בגחמות, אתה צריך למצוא מזרון נוח שישלים את החדר שלך. לא משנה התקציב שלך, ישנם סוגים רבים ושונים של מזרנים שתוכל לרכוש. ראשית, קבע כמה כסף אתה מוכן להוציא על מזרון חדש. יש הרבה סגנונות, מותגים, מחירים ואפשרויות לבחירה. הנה כמה טיפים שיקלו על התהליך.

אחריות ארוכה היא אפשרות טובה. רוב המזרונים מגיעים עם אחריות של לפחות 10 שנים. אם המזרון שלך אינו מספק תמיכה נאותה, עליך להחליף אותו כל שמונה שנים. ניתן לזהות מזרנים באיכות נמוכה על ידי צניחה, שיפוע או קריעה. כדאי גם לבדוק אם יש לך בעיות להירדם או להתעורר עם כאבים.

יש לנו מגוון רחב של מזרונים שיכולים להתאים לחדר השינה שלכם – צפו בקטלוג המזרנים שלנו

הוספת שטיחים מתחת למיטה שלך

שטיח מתחת למיטה שלך הוא דרך מצוינת לקשט את חדר השינה שלך. כדי למנוע רהיטים מבצבצים החוצה, שמרו על שתי הרגליים של שידות הלילה שלכם שלא יגעו ברצפה בעת הנחתם על השטיח. שטיח ארוך יותר נותן יותר מקום מתחת לרגליים. אם יש לך מיטה גדולה יותר, הנח שטיח במרחק של שלושה עד ארבעה מטרים מראש המיטה שלך.

בעת בחירת שטיח למיטה שלך, שקול כיצד אתה רוצה שהשטיח באזור ישתלב מתחת למיטה. אם המיטה שלך קרובה לקיר, השטיח לא צריך להיות קטן מ-12 אינץ'. יש להניח שטיח ברוחב 8 אינץ' מול המיטה שלך אם הוא לא מרוכז בחדר. זה יקל עליך לפתוח מגירות.

שמרו על שידה/חזה במרחק דומה למיטה

קחו בחשבון את מיקום החזה או השידה בבחירת מזרון לחדר מעוצב. החזה הוא הרהיט הגדול ביותר בחדר השינה, ולכן יש למקם אותו במקום בו הוא מקל על הפונקציונליות מבלי להיות בולט מדי. זה לא צריך להיות מפריע כשאתה עובר בחדר. במקום זאת, שמור אותו במקום המספק גישה נוחה ללבישה והורדה של בגדים.

חזה קצר וגבוה יותר ממגירה, כך שקל יותר לקום ממנו. הם גם שימושיים לאחסון פריטים קטנים או לריקון הכיסים שלהם. הם מודדים בדרך כלל בין 36-54 אינצ'ים ברוחב ו-14-20 אינצ'ים לעומק. בחירת חזה עם פרטים מסורתיים היא דרך מצוינת להפגיש את החדר.

הוסף צבע רך לתקרה שלך

חדרי שינה מעוצבים בצורה דקורטיבית הם מקומות מרגיעים מאוד. הם יכולים לעורר מגוון רחב של רגשות. צבעים אלה יכולים להביא חמימות ונוחות, כמו גם אנרגיה מרוממת לכל חדר שינה. בחרו צבע רך לתקרה ורככו את הקירות על ידי צביעתם בגוון בהיר יותר של צבעי הקיר. החדר ירגיש נוח יותר אם הוא כחול-ירוק רך.

קראו עוד:

מתי תדעו שכדאי להחליף את המזרון שלכם

כמה להשקיע על מזרן חדש ולמה חשוב לשים לב