בחירת המזרן והמצעים המתאימים

בחירת המזרן והמצעים המתאימים

השינה מהווה חלק משמעותי מחיינו. על כן, נרצה לייצר סביבת שינה נעימה ומפנקת. איך נוכל לעשות זאת בהצלחה? הדבר כמובן קשור לאיכות המזרון וכמו כן למצעים. המשיכו בקריאה ותוכלו לקרוא את הסקירה שלנו, שתסייע לכם בבחירת המזרן המתאים וגם בבחירת המצעים המומלצים. מוכנים? אנחנו מתחילים!

איך נבחר את המזרן המתאים?

ראשית, עלינו להתחשב במספר פרמטרים הקשורים לסוג המזרן, לדרגת הקושי של המזרן ולגודל של המזרן. בואו ננסה להבין יחד מה כל פרמטר אומר. כאשר מדובר על סוג המזרן, נוכל לראות שבחנויות נמכרים הסוגים הבאים: קפיצים, לטקס, ויסקו (ספוג זיכרון). לכל אחד מהם יש יתרונות וחסרונות. כאשר מדובר על דרגת הקושי של המזרן, המזרנים נחלקים למזרנים קשה, חצי קשים או רכים.

בת'כלס, מה שחשוב הוא שהמזרן יהיה לכם נוח ולא משנה באמת מהי דרגת הקושי שלו. כאשר מדובר על גודל המזרן, עליכם לרכוש כזה שיתאים למיטה הקיימת שיש ברשותכם. אם אתם רוכשים מיטה חדשה ומזרן חדש, אז הכל תלוי בתקציב ובמקום שיש לכם בחדר השינה. אין ספק, שכל אחד יעדיף מזרן רחב וגדול. עכשיו שאתם מכירים את הפרמטרים השונים, העצה הכי טובה שלנו היא לגשת לחנות ולהתנסות במזרנים השונים. נסו לשכב על המזרן לפחות 10 דקות ועשו זאת בתנוחה שאתם רגילים אליה כאשר אתם ישנים. אם יש מזרן שהיה לכם נוח, זהו כנראה המזרן שמתאים עבורכם.

איך נבחר מצעים, כאשר המבחר המוצע הוא גדול?

כיום, ניתן לרכוש מצעים בחנויות המוכרות מוצרי טקסטיל לבית ובהם גם מצעים מכל מיני סוגים כולל מצעים יוקרתיים ואיכותיים. ניתן להגיע פיזית לחנות או ניתן לבצע הזמנה ישירות מאתר האינטרנט של החנות. על מנת לייעל את התהליך, יש לבצע סינון ראשוני מבין כל הדגמים של המצעים וזאת על ידי מידת המצעים הדרושה לכם.

טיפ מאיתנו: עדיף לרכוש מצעים שיהיו במידת אחת גדולה ממידת המזרן שלכם ומדוע? כי אם תרכשו מצעים במידה מדויקת, הרי שאלו יכולים שלא להתאים לעובי המזרן או שהם עשויים להתכווץ מעט אחרי מספר כביסות ואז הם יהיו לא שמישים ואתם תצטרכו לרכוש סט חדש של מצעים.

מעבר לכך, יש לקחת בחשבון שמצעים מיוצרים ממגוון בדים בהם, כותנה, סאטן, מיקרופייבר, פלנל ועוד. לכל בד יש את היתרונות והחסרונות שלו. יש גם בדים שהינם טבעיים ואחרים סינתטיים. על כן, לפני שאתם רוכשים את המצעים, בדקו את הפרמטרים הבאים: סוג הסיבים, צורת אריגת הסיבים ועובי הסיבים.

אז אם בחרתם את המידה וכמו בדקתם את הפרמטרים שהוזכרו לעיל, כעת נשאר להתייחס לנושא העיצוב. מצעים מגיעים בשלל צבעים, סגנונות והדפסים. אין ספק שלכל אחד מאיתנו יש את הטעם האישי שלו. על כן, בחרו את העיצוב שאתם אוהבים והכי מתחברים אליו וכך תוכלו להנות משנת לילה מיטבית ועם אווירה נעימה ומפנקת.